Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Veee dev myko db

•Σ.M.Я.Σ•
    •Σ.M.Я.Σ•
    Moderatör
    Moderatör

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 129
    Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 06/08/09
    Lakap Lakap : The J0q3R
    Nerden Nerden : C:\WINDOWS\system32\*.*

Kişi sayfası
    Başarı Puanı:
    Veee dev myko db Left_bar_bleue70/100Veee dev myko db Empty_bar_bleue  (70/100)

Veee dev myko db Empty Veee dev myko db

Mesaj tarafından •Σ.M.Я.Σ• Paz 09 Ağus. 2009, 5:18 pm

Soacs Mevcut İp Gömülü

Eski CZ exe Gömülüdür usko cz kullanmaya kalkarsanız hata verir bunun için eski cz patch vericem.

CZ adam kestiğinizde kestiğiniz adamın %50 parası gitcek size %40 ı gelicek krallığa %10 gitcek.

Trade 1 kere atılır. Osmanx bunları bize sağladığı için teşekkürler.

Makinemiz Ne Çok İyi Nede Çok Kötü 250 300 civarı kapasitede

Oto Master yoktur. Görevleri yapacaksınız

Solo Kesimi Önlemek Amaçlı Bossların apleri %20 yükseltilmiştir.

70 lwl sınır fakat hemen 70 çıkmasını istemiyoruz ve 50 e kadar kolay 65 e kadar zor 70 e zorun zoru dur

Ft de Kutu Gelmekte 3000 wieght dir ve direk kırdırmanız tafsiye edilir

Uskodaki Anti Defas itemler

Takılar +0dır ve takı basma yoktur. Monsterlerde +5 +7 ve delosta +9 takı düşmektedir.

Cz de Apostle Troll Harpy Dts Golem lerde +60dan sonra kasar ve 32k para çıkmaktadır coinsler para kasmanız için

Hiç Bir Bug Yoktur.Çıkarsada o anda hellederiz bu bizim işimiz

Dupe Konusunda Exe Kırılmadıktan sonra sorun yok fakat ne kadar olsada dupeyi okadar zora çektimki görünce sizde şaşıracaksınız.

Gel gelelim itemlere ben itemleri sınıflandırdım 5 sınıf item örnek 1. sword breaker 2. kukry 3.cleaver 4.md 5.shard gibi giyisilerde aynı şekilde ve bunların zorluk oranları 1.sınıf kolay 2. 3. sınıf orta 4. zor 5. çok zor ve bunların çıkacakları yerler genelde Cz dedir.

Ve suanda hiç bir serverde görmediğim 2 şey var 1. si uskoda bulunan anti defas itemler rate itemlerin fazla olduğuna kanat vardım ve kaldırdım bu antiler

Bowl ve Eslant daki Bosslardan düşmekte +1 ve bowlda paper (Mage-Priest) plate (warrior-rogue) olarak Eslanta full plate olarak düşmektedir. Ve bunlara UPGRADE YAPILMAKTADIR SADECE BLESSED UPGRADE SCROLL (BUS) ile dir.

Low Upgrade ve Middle Upgrade scroll bunları baya geliştirdim ve en sonunda yaptım 1.sınıf itemler low middle bus ile basılmakta ama ufak ayrıntı var giyisilerde hp str vb. bastıktan sonra basamasınız ve 1.sınıf item +7 olunca low ile basılmaz class atlar middle ve bus ile basılır bu aynı şekildedir ve low ile shard md benzeri item basamasınız.Fiyatları Orjinaldir -Dupe Konusunda aldığım önlemler

1.Buslar ss koycam görün yapsalar bile hemen enselerim ve %99 yapamazlar

2.Opal Crude benzeri itemler bunların wieghtlerini 20 çekip fiyatlarını 1coinse çektim ne kadar dupe yapsalarda bi boka yaramaz

3.Master itemleri bunlarda busda kullandığım yöntem ile yaptım yapsalarda enselerim

4.İtemlerde dupe yapsalar yine enselerim hiç korkunuz olmasın ve yapanlara söyliyim bir söz nekadar engellesem yinede yapmaya çalışan olucak ben yine engelliyecem bu böyle devam eder onun için lütfen yapmayın burda bi amaç için burdayız.

Herşey Sorunsuz çalışmakta ve her sabah 6 da simge grade güncellemesi yapar reset atmamıza gerek yoktur.

Eski cz exe gömülü olduğu için yeni czde giremesiniz girebilmeniz için gereken pacth

[Bu Linki Görüntüleyebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. ]

Evet uyarmam ve size söylemem gereken şeyler var

1. Her hangi bir 1.2.3.sınıf itemlerin her hangi bir bonusu olmadığı sürece low ve middle class ile basabilirsiniz bonus basıldığında direk class atlayıp high class item olur ve sadece bus ile basabilirsiniz.

2.Charon da scrolleri düzenledim ve fiyatları yazmakta bus middle low ve us ezik scrollları çekerken 1 den fazla yazmayınız 1den fazla yazıp çekerseniz yine 1 tane olur üzerinizde kaçtane yazınızsa okadar paranız gider ve görünüş olarak kalır relogta gider.

Upgrade scrollarını çekerken 1rer tane çekiniz.

ScROLLARDA HERHANGİ BİR BUG YOKTUR

+7 itemler class değiştirmektedir. low ile basılan item +7de middleye döner ve middle ile basılır . aynı şekilde middle ile basılan itemler (fp cleaver gibi) +7de high class olur bus ile basılır. ve Bonus basılan her hangi bir item (elemantel dex str int mp hp gibi)
    itemler direk high class olur sadece bus ile basılır.

Server 09.08.2009 Pazar GÜN ORTASINDA Açılacaktır. Patchleri Şuan
    Çekebilirsiniz

SERVER İP : 188.40.243.229
    Admin veya Gm değilim

Forum Saati Cuma 10 Mayıs 2024, 3:41 am