Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BanLandığınız Sitelere Hiç bişey Olmamış Gibi Girmek xD

•Σ.M.Я.Σ•
    •Σ.M.Я.Σ•
    Moderatör
    Moderatör

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 129
    Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 06/08/09
    Lakap Lakap : The J0q3R
    Nerden Nerden : C:\WINDOWS\system32\*.*

Kişi sayfası
    Başarı Puanı:
    BanLandığınız Sitelere Hiç bişey Olmamış Gibi Girmek xD Left_bar_bleue70/100BanLandığınız Sitelere Hiç bişey Olmamış Gibi Girmek xD Empty_bar_bleue  (70/100)

BanLandığınız Sitelere Hiç bişey Olmamış Gibi Girmek xD Empty BanLandığınız Sitelere Hiç bişey Olmamış Gibi Girmek xD

Mesaj tarafından •Σ.M.Я.Σ• Paz 29 Ağus. 2010, 7:49 pm

NOT:Yapmamız gereken cok basıt ama şunuda söylemek istiyorum banlaydıysanız aynı hesapla giremezsiniz yani bu anlatacagımla giremezsiniz bu anlatacağım forumdan atılıp giremiyenler için...
    Uygulama:
    -Başlat + Ara + Tüm dosya ve klasörler + cookies + cookies defeat (index harici ) + reset swich ve bu kadar...

Yeni başlamış veya anlayamayan arkadaşlar içinde detaylı anlatım:

Öncelikle bilgisayarımızın "Başlat" menüsüne giriyoruz daha sonra "Ara" butonuna basıyoruz açılan pencerede sol kısımda arama çeşitlerinden "Tüm dosya ve klasörleri" butonuna tıklıyoruz karşımıza yeni bir sayfa açılacak bu sayfada yine sol tarafda bulunan metin boşluna "cookies" yazıyor ve aratıyoruz 10-15 sanıye sonra genelde 3 klasör ama duruma göre degişen aynı isimde klasörler çıkıyor bu klasörlerden üçününde içine giriyoruz ve dosyaların içinde bir sürü metin belgesi çıkacak ve bir tanede "İndex" yazılı bir belge çıkacak bütün klasörlerin içinde index çıkar siz index harici bütün belgeleri siliyorsunuz ardından bilgisayara reset atıyorsunuz...
    - Artık istediniz siteye sorunsuzca girebilirsiniz !

Not: Verilen işlemleri uygulayıp bilgisayara reset attıkdan sonra bütün sitelerdeki beni hatırla durumlarınız kaybolacakdır yani baştan giriş yapmanız gerekecekdir.

Forum Saati Çarş. 08 Mayıs 2024, 5:33 pm