Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kızlar Laf Atarsa, Kızların Beylere Tacizi =))

brutalhacker
    brutalhacker
    Yönetici
    Yönetici

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 410
    Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 02/08/09
    Yaş Yaş : 34
    Lakap Lakap : BrutalHacker
    Nerden Nerden : Bilinmiyor , Araştırılıyor xD

Kişi sayfası
    Başarı Puanı:
    Kızlar Laf Atarsa, Kızların Beylere Tacizi =)) Left_bar_bleue100/100Kızlar Laf Atarsa, Kızların Beylere Tacizi =)) Empty_bar_bleue  (100/100)

Kızlar Laf Atarsa, Kızların Beylere Tacizi =)) Empty Kızlar Laf Atarsa, Kızların Beylere Tacizi =))

Mesaj tarafından brutalhacker Ptsi 27 Eyl. 2010, 10:49 pm

Evet hep erkekler laf attı ama zamane kızları fena onlar laf atsaydı ne derlerdi:

: Traş köpüğün olayın sür yüzüne gezdir beni (fantazi kızı)Kızlar Laf Atarsa, Kızların Beylere Tacizi =)) 1409_asd

: Yazdığın kalem olayım kullan kullan at beni ( kültürlü kız)Kızlar Laf Atarsa, Kızların Beylere Tacizi =)) 268

: Attığın tokata hedef olayım vur vur kızart beni(mazoşit kız)Kızlar Laf Atarsa, Kızların Beylere Tacizi =)) Blink

: Altındaki araba olayım 5 vitesten debriyajsız 1 e düşür beni ( araba düşkünü kız)Kızlar Laf Atarsa, Kızların Beylere Tacizi =)) Cool2

: Cüzdanındaki kredi kartı olayım post makinasına sok sok çıkar beni ( maddiyatcı kız) Kızlar Laf Atarsa, Kızların Beylere Tacizi =)) Ppp

:Birandaki köpük olayım fökürtede fökürdete götür beni (alkolik abaza kız)Kızlar Laf Atarsa, Kızların Beylere Tacizi =)) Birinci

: Yemekten sonraki kürdanın olayım karıştır karıştır dişinin kavuğuna sok beni( ironik kız) Kızlar Laf Atarsa, Kızların Beylere Tacizi =)) Silah

: Ne kadar sallarsan salladaki dona düşen son damla sidik olayım hep boxerında kalayım yanında taşı beni ( iğrenç kız) Kızlar Laf Atarsa, Kızların Beylere Tacizi =)) Iloveyou

: Hınkırdığın sümük oalyım manda bKızlar Laf Atarsa, Kızların Beylere Tacizi =)) Noktau gibi yere yapıştır beni( tanımsız kız) Kızlar Laf Atarsa, Kızların Beylere Tacizi =)) Tipik

: Çişinden sonra elini yıkamadığın sabunun olayım hep hasretle bekleyim seni ( platonik kız) Kızlar Laf Atarsa, Kızların Beylere Tacizi =)) Sahra

: Futbol macında ekranın olayım 90 dk boyunca gözünü ayırmadan süz beni ( hayal dunyasında yaşayan kız) Kızlar Laf Atarsa, Kızların Beylere Tacizi =)) Sleep

: Bilgisayarına maus olayım tıkla tıkla şımart beni ( ilgi beklyen kız) Kızlar Laf Atarsa, Kızların Beylere Tacizi =)) Dddd

: Giydiğin çorap olayım kokunla bayılt beni( değişik bi kız) Kızlar Laf Atarsa, Kızların Beylere Tacizi =)) Ppp

: Göbek deliğindeki pislik olayım hiç çıkarma beni ( pis kız ) Kızlar Laf Atarsa, Kızların Beylere Tacizi =)) M10

: veee İftarda içtiğin sigara olam hasretle birden içine çek beni ( inançlı kız) Kızlar Laf Atarsa, Kızların Beylere Tacizi =)) Hihi

Forum Saati Cuma 10 Mayıs 2024, 2:14 am