Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Erkekler doğum yapsaydı ne olurdu?

brutalhacker
    brutalhacker
    Yönetici
    Yönetici

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 410
    Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 02/08/09
    Yaş Yaş : 34
    Lakap Lakap : BrutalHacker
    Nerden Nerden : Bilinmiyor , Araştırılıyor xD

Kişi sayfası
    Başarı Puanı:
    Erkekler doğum yapsaydı ne olurdu? Left_bar_bleue100/100Erkekler doğum yapsaydı ne olurdu? Empty_bar_bleue  (100/100)

Erkekler doğum yapsaydı ne olurdu? Empty Erkekler doğum yapsaydı ne olurdu?

Mesaj tarafından brutalhacker Ptsi 27 Eyl. 2010, 10:51 pm

Trafikte hamilelere yol verilirdiErkekler doğum yapsaydı ne olurdu? Nokta.Erkekler doğum yapsaydı ne olurdu? Sleep
    HAmile erkekler için özel banklar olurdu. Hiçbir bayan bu banklara oturamazdı.
    #işyerlerinde doğum izni 3 aya çıkartılırdı.
    #Etrafta karılarına "biliyodum!sen beni hiçsevmedin" diyerek zırlayan bıyıklı amcalar olurdu.Erkekler doğum yapsaydı ne olurdu? Ppp
    #Bütün erkekler Arnold'un filmini izleyerek ağlardı.Erkekler doğum yapsaydı ne olurdu? M10
    #Kocasının hamile olduğunu öğrenen çoğu kadın intihar etme girişiminde bulunurdu.
    #Hamile kadınların aksine hamile erkekler olayı abartıp hamilelere özel otobüs yaptırırdıErkekler doğum yapsaydı ne olurdu? Nokta.
    #Doğumhanelerdedoğum sırasında erkeklere nerede olduğunu unutturacak güzellikte ¤¤¤y sarışınmini etekli hemşireler olurdu.Erkekler doğum yapsaydı ne olurdu? Shock
    #Hiçbi erkek o kadargüçlükle doğurduğu bebeklerini kimseye elletmez göstermez sevdirmezdiErkekler doğum yapsaydı ne olurdu? Nokta.
    #Hiçbi gece çocuk uyandığında erkekler kalkmazdı. "ben doğurdum sen bak" felsefesi üstün gelirdi.
    #Bütün oyuncaklar silah tank gibi şeyler olurdu.

Forum Saati Perş. 09 Mayıs 2024, 9:51 pm