Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nasıl öldün :D

brutalhacker
    brutalhacker
    Yönetici
    Yönetici

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 410
    Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 02/08/09
    Yaş Yaş : 34
    Lakap Lakap : BrutalHacker
    Nerden Nerden : Bilinmiyor , Araştırılıyor xD

Kişi sayfası
    Başarı Puanı:
    Nasıl öldün :D Left_bar_bleue100/100Nasıl öldün :D Empty_bar_bleue  (100/100)

Nasıl öldün :D Empty Nasıl öldün :D

Mesaj tarafından brutalhacker Ptsi 27 Eyl. 2010, 11:02 pm

SelamNasıl öldün :D Virgul benim adım Wanda .

- SelamNasıl öldün :D Virgul benimki de SlyviaNasıl öldün :D Virgul sen nasıl öldün?

- Donarak öldüm.

Nasıl öldün :D Nokta.

- Ne kadarNasıl öldün :D Nokta. korkunç.

- Yok o kadar kötü değildiNasıl öldün :D Virgul soğuktan titremem geçince ısınmaya başladım ve uyku bastıNasıl öldün :D Virgul sonunda huzur dolu bir ölüm.

- Peki sen nasıl öldün?

- Ağır bir kalp krizi geçirdim. Kocamın beni aldattığını sandımNasıl öldün :D Virgul onu iş
    üNasıl öldün :D NoktaNasıl öldün :D NoktaNasıl öldün :D Noktastünde yakalamak için eve erken geldimNasıl öldün :D Virgul fakat evde tek başına
    televizyon seyreder halde buldum.

- Sonra ne oldu?

- Kesinlikle evde başka bir kadının olduğundan emindimNasıl öldün :D Virgul bütün evi
    aramaya başladım. ÇatıyıNasıl öldün :D Virgul yatakların altını her yeri aradım fakat
    bulamadım. Ararken aşırı yorulmuşumNasıl öldün :D Virgul kalp krizi geçirdim ve öldüm.

- Ah be güzelim bir de derin dondurucuya baksaydınNasıl öldün :D Virgul şu anda ikimiz de yaşıyor olacaktıkNasıl öldün :D Nokta.

=)))

Forum Saati Cuma 10 Mayıs 2024, 3:17 am